• ALES
  • ALES
  • ALES
  • ALES

O firmie

Firma ALES istnieje na rynku od roku 1996, a zdobyte doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z branżą budowlaną pozwoliło nam wyjść na przeciw rynkowym zapotrzebowaniom na kamienne elementy budowlane.

Siedziba firmy mieści się w Strobicach koło Nysy gdzie znajduje się również zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny park maszynowy, który jest stale powiększany aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów.

W ofercie posiadamy pełną dostępność materiałów z całego świata o różnorodnej kolorystyce i strukturze, które są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania i szybką realizacje zamówienia według gotowego wzoru lub projektów klienta. Gwarantujemy sprawną obsługę oraz doradztwo w wyborze materiału i wzoru, świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie od pomiaru przez projekt, aż po montaż .

Możemy się poszczycić wieloma realizacjami w zakresie kamieniarstwa dla klientów indywidualnych takich jak blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, parapety oraz pracami nad dużymi projektami jak tworzenie zewnętrznych elewacji kamiennych, wykończenia wnętrz biurowych, hotelowych, i innych budynków użyteczności publicznej.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami budowlanymi, pracowniami architektonicznymi, dekoratorami wnętrz, producentami mebli kuchennych oraz producentami okien.